Ovládací doplňky

Elektrické ovládání s dešťovým senzorem

Elektrické ovládání RoofLITE+ AMC100 umožňuje rychlé a snadné používání střešních oken osazených obzvláště vysoko nebo na obtížně dostupných místech.  Okno jednoduše otevřete a zavřete pomocí dálkového ovládání. 

Kromě motoru a dálkového ovládání obsahuje sada dešťový senzor, který v případě deště okno automaticky zavře. Můžete tak bez starostí větrat, i když nejste doma.

Sada se snadno instaluje a používá, protože zahrnuje napájecí kabel, el. zástrčku a dálkové ovládání, které je předem spárované s motorem. 

Ovládací tyč

Teleskopická ovládací tyč lze vysouvat a tím dle potřeby prodlužovat ze 120 cm až na 218 cm. Slouží nejenom pro ovládání střešního okna, jelikož díky speciálnímu zakončení lze tyčí olvádat také zcela zatemňující rolety. 

Náhradní klika RoofLITE

Náhradní klika určená pro dřevěná a plastová střešní okna RoofLITE staré i nové generace.

1 361,00 Kč Cena:
Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma.

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné oken a lemování 300,-Kč a za dopravné stínících a montážních doplňků 200 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.