Zateplené půdní schody STEP

Schody z masivního dřeva

Skládací půdní schody STEP vyhovují přísným požadavkům na maximálně trvanlivý zateplený výrobek určený pro výlez do půdních prostor. Schody jsou dodávány se zatepleným 33 mm silným poklopem, které je dodáván v bílém provedení nejenom z pohledové ale také z vnitřní strany. Půdní schody STEP mají 135 mm vysoký dřevěný rám vyrobený z kvalitní MDF desky, který má teké bílou barvu. 

Schody mohou být použity do všech místností s maximální výškou od podklahy po strop 280 mm a po osazení se snadno zkrátí na vyhovující délku, která se přizpůspobí výšce místnosti. Schody mají 3- dílný masivní dřevěný žebřík o síle 27 mm. Díly výlezového žebříku jsou spojeny ocelovými panty, které zajišťují bezpečné skládání a rozkládání schodů. Maximální nosnost půdních schodů STEP je 150 kg.

Balení výrobku obsahuje kompletní sadu pružin, které usnadňují manipulaci a činí obsluhu schodů nesmírně snadnou a pohodlnou. Součástí výrobku je také stahovací tyč a zavírací mechanismus. Schody jsou připraveny k montáži a používání.

Naše schody jsou vyrobeny v Rakousku a splňují přísné normy DIN EN 14975 (2007).

Zateplené půdní schody STEP 70x120 cm

Kvalitní skládací půdní schody pro rychlý, snadný a bezpečný přístup do podkroví. Schody jsou zateplené s bílím poklopem.

3 382,00 Kč Cena:
Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma.

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné oken a lemování 300,-Kč a za dopravné stínících a montážních doplňků 150 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.