Rolety, žaluzie a markýzy pro střešní okna Velux®

Rolety pro zastínění na střešní okna VELUX

Stínící rolety Velux

 

Rolety pro úplné zatemnění na okna VELUX

Zatemňující rolety Velux

 

Žaluzie lamelové na okna VELUX

Žaluzie Velux

 

Markýzy pro střešní okna VELUX

Markýzy Velux

 

Venkovní rolety s dálkovým ovládáním pro okna VELUX

Venkovní roleta Velux na dálkové ovládání

 

Sítě proti hmyzu pro střešní okna VELUX

Síť proti hmyzu Velux

Zastiňující doplňky pro střešní okna VELUX

Pomocí našich rolet vytvoříte dokonalé prostředí ve vašem interiéru. Rolety, žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, v ladných liniích ve skandinávském stylu, s lehkou montáží. Doplňky jsou vyrobené pro střešní okna VELUX®, to nejlepší řešení pro Vaše okna.

Zaměřeno na vaše požadavky

Výrobce Altaterra (sesterská společnost firmy VELUX) s dlouholetou tradicí a dobrým jménem. Jsme zastoupeni na několika evropských trzích, dokonale známe všechny aspekty bytové dekorace, od zastiňovacích doplňků až po střešní okna. Sledujeme trendy trhu a neustále vyvíjíme novinky na základě potřeb našich zákazníků a konečných spotřebitelů, v souladu se změnami probíhajícími na trhu.

Snadná volba, snadná montáž, snadné ovládání

Stínící doplňky byly vyvinuty tak, aby nebylo nutné žádné řezání, ani jiné úpravy a ke střešním oknům Velux® přiléhají dokonale. Montáž je rychlá a jednoduchá, potřebujete pouze šroubovák (v případě zastiňující rolety kladívko).

Snadná volba rozměru

Informace o typu a rozměrech Vašeho střešního okna najdete po otevření okenního křídla, na štítku umístěném na okenním křídla. Štítek je viditelný pouze když je okno otevřené. Zde uvedený kód vyhledejte v naší nabídce rolet, kde je kód vždy uveden.

Snadná montáž žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu

Namontujte si rolety, želuzie, markýzy za pouhých 6 minut pomocí šroubováku, dodržujte postup uvedený v návodu k montáži. Naše rolety dokonale pasují, není nutná úprava řezáním, namontujete ve 3 jednoduchých krocích.

Snadné ovládání

Několik vlastností, díky kterým je použití našich doplňků snadné a rychlé: žaluzie jsou ovládané bez šňůrky... rolety zastavitelné v každé poloze ... Maximální kvalita, voděodolný materiál se snadnou údržbou. Na všechny naše zastiňující doplňky poskytujeme záruční lhůtu 2 roky.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.