Montáž střešních oken RoofLITE

Způsob montáže se může lišit dle místních podmínek. Montuje se okno do nového domu bez střechy a příček nebo do již využívaného podkroví? Jedná se o domek s taškami nebo 100 let starý dům s břidlicovou střechou? Následující montážní video znázorňuje nečastější případ instalace střešního okna RoofLITE do taškové krytiny. Ačkoli je na videu znázorněna montáž dřevěného okna, je postup platný i v případě montáže okna plastového.

Doplňky pro kvalitní montáž

Na videu montážník použije alternativní řešení montáže za použití běžné podstřešní fólie. Doporučujeme však využít preciznějšího a bezpečnějšího způsobu instalace s použitím originálních montážních doplňků. Pro kvalitní montáž použijte originální zateplovací rám a hydroizolační fólii. Tyto produkty jsou vytvarovány speciálně pro zvolený rozměr střešního okna. Montáž s těmito doplňky je proto nejenom rychlejší, ale hlavně preciznější bez rizika protékaní. Použitím originálních montážních doplňků zajistíte dokonalou montáž a bezstarostné užívání střešního okna.

 

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.