Stínící a ovládací doplňky pro okna RoofLITE

Které doplňky zvolit?

Vnitnří doplňky

Střešní okna plní v podkroví velice důležitý úkol, když pouští dovnitř denní světlo. Někdy však může být tohoto světla příliš, anebo například potřebujeme trochu soukromí. V takové situaci jsou nezastupitelné vnitřní žaluzie a rolety do oken RoofLITE+. V nabídce můžete najít dva nejoblíbenější typy rolet – zcelazatemňující, které pohltí prakticky 100 % dopadajícího světla, a rolety zastiňovací, které světlo rozptýlí, avšak bez úplného zatemnění. Kromě rolet jsou k dispozici také lamelové žaluzie, které nejen stylově vypadají, ale také mají ještě lepší odolnost vůči vlhku. Sítě proti hmyzu pak umožní přívádět čerstvý vzduch otevřeným oknem bez přístupu obtíženého hmyzu a tak zajistí klid a pohodu našeho domova.

Vnější markýzy a rolety

Někdy, zejména v horké slunečné dny, může být vnitřní roleta nedostatečná pro boj s vedrem, které se snaží prodrat dovnitř střešním oknem. V takové situaci splní svou nezastupitelnou úlohu venkovní markýza. Markýza pohltí až 80 % slunečních paprsků dříve, než se dostanou k vnějšímu sklu střešního okna, a díky tomu účinně snižuje teplotu uvnitř místnosti. Funguje i při pootevřeném okně, protože je z každé strany o 1 cm širší než prosklená plocha. Pokud Vám záleží na ještě účinnějším pohlcování slunečních paprsků a dalších výhodách, zvažte možnost namontování solárně napájené elektrické venkovní rolety RoofLITE+. Ta zajistí nejen úplné odstřižení slunečního záření, ale také vyšší úroveň bezpečnosti a efektivní ztlumení hluku doléhajícího střešním oknem. Obě řešení jsou mimořádně snadná na montáž a hodí se pro všechna střešní okna RoofLITE+.z naší nabídky. Navíc je možné je spojit do kompletu s jakoukoli vnitřní roletou.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.