Rolety, žaluzie a markýzy pro střešní okna Velux®

zaluzie pro střešní okna velux, rolety veluxrolety pro střešní okna velux, žaluzie

Zastiňující doplňky pro střešní okna VELUX

Pomocí našich rolet vytvoříte dokonalé prostředí ve vašem interiéru. Rolety, žaluzie a markýzy Toso® jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, v ladných liniích ve skandinávském stylu, s lehkou montáží. Doplňky jsou vyrobené pro střešní okna VELUX®, to nejlepší řešení pro Vaše okna.

Zaměřeno na vaše požadavky

Toso® je členem skupiny evropského výrobce s dlouholetou tradicí a dobrým jménem. Jsme zastoupeni na několika evropských trzích, dokonale známe všechny aspekty bytové dekorace, od zastiňovacích doplňků až po střešní okna. Sledujeme trendy trhu a neustále vyvíjíme novinky na základě potřeb našich zákazníků a konečných spotřebitelů, v souladu se změnami probíhajícími na trhu.

Snadná volba, snadná montáž, snadné ovládání

Všechny výrobky Toso® byly vyvinuty tak, aby nebylo nutné žádné řezání, ani jiné úpravy a ke střešním oknům Velux® přiléhají dokonale. Montáž je rychlá a jednoduchá, potřebujete pouze šroubovák (v případě zastiňující rolety kladívko).

Snadná volba rozměru

Informace o typu a rozměrech Vašeho střešního okna najdete po otevření okenního křídla, na štítku umístěném na okenním křídla. Štítek je viditelný pouze když je okno otevřené. Zde uvedený kód vyhledejte v naší nabídce rolet, kde je kód vždy uveden.

Snadná montáž

Namontujte si rolety, želuzie, markýzy za pouhých 6 minut pomocí šroubováku, dodržujte postup uvedený v návodu k montáži. Naše rolety dokonale pasují, není nutná úprava řezáním, namontujete ve 3 jednoduchých krocích.

Snadné ovládání

Několik vlastností, díky kterým je použití našich doplňků snadné a rychlé: žaluzie jsou ovládané bez šňůrky... rolety zastavitelné v každé poloze ... Maximální kvalita, voděodolný materiál se snadnou údržbou. Na všechny naše zastiňující doplňky poskytujeme záruční lhůtu 2 roky.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma.

Doprava zdarma při objednávce nad 5000,-Kč. Při objenávce pod 5000,-Kč je cena za dopravné 130,-Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.