Předokenní solární roleta RoofLITE 78x98 cm

  • Cena vč. DPH:12 000,00 Kč
  • Cena bez DPH:9 916,80 Kč
  • Dostupnost: Na objednávku
  • Záruka:3 roky
Množství:

Předokenní solární roleta RoofLITE 78x98 cm

Předokenní roleta RoofLITE+ SSR 78x98 cm

Dálkově ovládaná předokenní roleta se solárním napájením

Komplexní řešení ochrany

Mnozí lidé považují předokenní rolety primárně za prostředek, který poskytuje zabezpečení, když nejsou doma. Nicméně v kombinaci se střešními okny nabízí celou řadu dalších funkcí. Kromě ochrany proti zlodějům poskytují také ochranný štít před teplem, nadměrným světlem a hlukem, a také zajišťují naprosté soukromí před nežádoucími pohledy zvenčí.

Plně nezávislé napájení

Roleta RoofLITE+ SSR je vybavena solárním napájením, což znamená, že nevyžaduje připojení k externímu napájení. Trvalé fungování zajišťuje integrovaná baterie, kterou nabíjí sluneční energie. Velká kapacita baterie umožňuje až 100 cyklů otevření a zavření rolety bez nutnosti dobití, což znamená, že můžete roletu použít kdykoli – dokonce i v noci nebo při zatažené obloze. 

Solární napájení má také další výhodu – je vysoce ekologické.

Vysoká kvalita a funkčnost

Mechanizmus rolety je kompletně uzavřen v elegantním pouzdře namontovaném nad exteriérem střešního okna. Když je tedy roleta vytažená, světlo a čerstvý vzduch mohou bez problémů procházet oknem. Pokud chcete roletu SSR zatáhnout a aktivovat všechny její výhody, jednoduše se dotkněte tlačítka na dálkovém ovládání.

Další výhodou rolety SSR užitečnou zvláště v létě je, že okno za roletou může větrat i když je roleta zatažená a čerstvý vzduch tak může pronikat do místnosti, která je přitom zastíněná a chráněná před externím teplem.  

Snadná instalace a nastavení

Protože není nutné připojovat předokenní roletu k externímu napájení, instalace je mimořádně jednoduchá a lze ji kompletně provést z místnosti. Návod přiložený k produktu obsahuje jasný a podrobný postup instalace a nastavení.  Nastavení je ještě dále zjednodušeno díky předem spárovanému dálkovému ovládání, takže veškeré výhody rolety SSR můžete začít využívat ihned po instalaci.

Evropská kvalita s dlouhodobou zárukou

Předokenní roleta SSR se vyrábí v Evropě, čímž jsou zajištěny vysoké výrobní standardy a kontrola kvality, takže máte jistotu, že jste jejím nákupem učinili správné rozhodnutí. Naše tříletá záruka je nejlepším potvrzením této skutečnosti.

Hlavní výhody předokenní rolety SSR

  • Ochrana proti zlodějům, horku a hluku
  • Garance 100% soukromí v místnosti
  • Solární napájení – bezplatný a plně ekologický provoz
  • Snadná instalace z místnosti, bez nutnosti nastavení
  • Kompatibilita se systémem io-homecontrol®
Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.