Lemování pro hladké krytiny do 16 mm 78x118 cm

  • Cena vč. DPH:1 570,00 Kč
  • Cena bez DPH:1 297,45 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lemování pro hladké krytiny do 16 mm 78x118 cm

Lemování používané pro ploché střešní krytiny je vhodné pro střešní krytiny o síle 0-16 mm (2 x 8 mm) - (viz obrázek na levé straně).
Těsně přiléhající spodní část a segmentální postranní části lemování umožňují montáž výrobku na všechny typy střešních krytin, jako je přírodní břidlice, umělá břidlice či šindele a také eternitové šablony a jejich plastové imitace.
Pomocí lemování lze snadno provést dokonalou montáž a zajistit 100% vodotěsnost.
Lemování je vyrobeno z hliníku a je opatřeno stejným nátěrem v tmavě šedé barvě jako plechování okna. Lemování je odolné proti vnějším vlivům a UV záření, vodotěsnost je testována v souladu s nejpřísnějšími předpisy.Nové lemování RoofLITE je osazeno níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.
Kromě toho je lemování vyrobeno tak, aby jeho montáž byla snadná i pro konečné spotřebitele - spojování jednotlivých prvků zřejmé a srozumitelné.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.