Lemování RoofLITE pro hladké krytiny

Popis hladkého lemování:

Lemování ke střešním oknům RoofLITE je určené pro ploché střešní krytiny a je vhodné pro střešní krytiny o síle 0-16 mm (2 x 8 mm).
Dokonale přiléhající spodní část a segmentální postranní části lemování umožňují instalaci výrobku na všechny typy střešních krytin, jako například přírodní břidlice, umělá břidlice a také české šablony skládané špičkou dolů (pro eternit i jeho plastové imitace). Pomocí lemování lze lehce provést dokonalou montáž a zajistit tak 100% vodotěsnost. Lemování je vyrobeno z hliníkového plechu a je opatřeno stejným nátěrem v tmavě šedé barvě jako oplechování střešního okna. Lemování je odolné proti nepříznivým vlivům počasí, vodotěsnost je testována v souladu s nejnovějšími předpisy. Kromě toho je lemování vyrobeno tak, aby jeho montáž byla přehledná i pro laika - spojování jednotlivých dílů zřejmé a srozumitelné.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.