Ovládací tyč pro střešní okna FAKRO

Střešní okno je řešení, které umožňuje vpustit do podkroví světlo a čerstvý vzduch. K tomu je důležité mít možnost okno otevřít. Když je však okno namontováno vysoko nebo na nepřístupném místě, může to být výzva. Tehdy může být posloužit naše výsuvná ovládací tyč.

Okno FAKRO na dosah ruky

Ovládací tyč umožňuje díky své teleskopické konstrukci dosáhnout až o 180 cm dále než pouhou rukou. Umožňuje vám tedy dosáhnout na opravdu vysoko namontované okno. A když ji nepoužíváte, je ve složeném stavu dlouhá jen 100 cm, takže ji snadno uskladníte.

Jednoduchá obsluha

K použití  tyče ji stačí uzamknout v jedné ze 4 poloh a zaháknout pomocí speciální rukojeti za okenní kliku. Kromě toho vám tyč díky speciální povrchové úpravě umožňuje pohodlně ovládat roletu zcela zetemňující rolety nebo lamelové žaluzie a otevírat a zavírat ventilační otvor (pokud je ním okno vybaveno). V naší nabídce najdete také elektrickou jednotku, která umožňuje dálkové elektrické ovládání oken.

Záruka

10 let záruka na střešní okna i lemování RoofLITE. Záruka je platná i v případě montáže svépomocí.

10 let záruka na střešní okna

Doprava a platba

Doprava střešních oken zdarma nad 13000 Kč

Doprava zdarma při objednávce nad 12000,-Kč. Při objenávce pod 12000,-Kč je cena za dopravné 300 Kč.

Platba převodem 0,-Kč. Platba dobíkou 130,-Kč.

Doprava pro okna a žaluzie Rooflite po ČR.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.